Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Kościół farny p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

INFO UMIEŚĆ GALERIA MAPA
Kościół farny p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Ten monumentalny kościół, potocznie nazywany farą, góruje nad starym miastem. Jego budowę rozpoczęto w XIII w. i trwała ona do XVI w. Kościół wielokrotnie ulegał pożarom i był stale odbudowywany. Najpoważniejszych zniszczeń dokonał nalot bombowy w 1944r. Na szczęście gotycka bryła kościoła zachowała się w całości. Świątynia łączy w sobie różne style architektoniczne ? romański, gotycki i barokowy. Kościół jest często miejscem koncertów organowych i muzyki poważnej.
Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Plac Wyszyńskiego 4
Żary
Ten monumentalny kościół, potocznie nazywany farą, góruje nad starym miastem. Jego budowę rozpoczęto w XIII w. i trwała ona do XVI w. Kościół wielokrotnie ulegał pożarom i był stale odbudowywany. Najpoważniejszych zniszczeń dokonał nalot bombowy w 1944r. Na szczęście gotycka bryła kościoła zachowała się w całości. Świątynia łączy w sobie różne style architektoniczne romański, gotycki i barokowy. Kościół jest często miejscem koncertów organowych i muzyki poważnej.
Oceń panoramę:
Ocena panoramy
0.00
Oceniano 0 razy
Obejrzano 1615 razy

Umieść na swojej stronie:

Możesz bezpłatnie umieścić panoramy obiektu na swojej stronie internetowej
* również do użytku komercyjnego

Wklej poniższy skrypt do kodu swojej strony www

Dostosuj rozmiar prezentacji:

szer. wys. pikseli
 

Zobacz wersję pełnoekranową

Wyślij skrypt prezentacji na adres e-mail:

Na podany adres e-mail otrzymasz powyższy skrypt i link do prezentacji pełnoekranowej, oraz szczegółowe informacje z poradnikiem