Strona główna Cała PolskaŚwiętokrzyskieMałogoszczHotele i pensjonatyGospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w LeśnicyGospodarstwo Agroturystyczne - Ostoja Dworska w Leśnicy
 
Małogoszcz
woj. Świętokrzyskie
Małogoszcz
ul. Jaszowskiego 3 a
28-366 Małogoszcz
tel.
www.malogoszcz.pl
 
Ilość panoram: 309   ilość obiektów: 83

Sołectwa:

Leśnica (6)Wrzosówka (9)Zakrucze (23) Bocheniec (31)Karsznice (4)Ludwinów (2)Wiśnicz (3)Lasochów (7)Mieronice (6)Wola Tesserowa (2)Rembieszyce (4)Mniszek (2)Lipnica (2)Złotniki (2)Wyganów (2)Żarczyce Duże i Małe (21)Kozłów (16)

Zabytki:

Kapliczka Św. Jana Nepomucena w Małogoszczu (1)Dwór w Lasochowie (4)

Muzea:

Towarzystwo Przyjaciół Małogoszcza Izba Pamięci (3)

Kościóły:

Kościół pw. św. Piotra i Pawła w Rembieszycach (12)Kościół Św. Stanisława na wzgórzu cmentarnym Babinek w Małogoszczu (3)Kościół p.w. Wniebowzięcia NMP w Małogoszczu (24)Kościół p.w. Narodzenia NMP w Kozłowie (11)Kaplica p.w. MB Królowej Polski w Mieronicach (2)Kościół p.w. Wszystkich Świętych w Złotnikach (15)Kościół p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Żarczycach Dużych (20)

Rynek:

Plac Kościuszki w Małogoszczu (14)Plac Kościuszki w Małogoszczu /nocą/ (4)

Pomniki:

Mogiły powstańców Powstania Styczniowego z 1863 r. na wzgórzu cmentarnym Babinek w Małogoszczu (1)Popiersie Tadeusza Kościuszki - Plac Kościuszki w Małogoszczu /rynek/ (1)

Kultura, Sztuka:

Dom Kultury w Małogoszczu (3)

Jeziora, zbiorniki wodne:

Tama na rzece - Zakrucze (4)Zalew Zakrucze (7)Rzeka Wierna (5)Rzeka Biała Nida (3)

Instytucje i urzędy:

Ratusz Urzędu Miasta i Gminy Małogoszcz (6)Ochotnicza Straż Pożarna Małogoszcz (1)

Ulice:

Małogoszcz - ul. Włoszczowska (10)Małogoszcz - ul. 1 Maja (2)Małogoszcz - ul. Chęcińska (8)Małogoszcz - ul. Konarskiego (3)Małogoszcz - ul. Warszawska (6)Małogoszcz - ul. Piłsudskiego (1)Małogoszcz - ul. Jędrzejowska (6)Małogoszcz - ul. 11 Listopada (3)Małogoszcz - ul. Pustowójtówny (2)Małogoszcz - ul. Langiewicza (1)Małogoszcz - ul. Słoneczna (4)Małogoszcz - ul. Jaszowskiego (5)Małogoszcz - ul. Kościelna (2)

Firmy i zakłady pracy:

LAFARGE CEMENT S.A. Cementownia Małogoszcz (5)Kopalnia Głuchowiec w Małogoszczu (2)

Dzielnice i osiedla:

Osiedle mieszkaniowe w Małogoszczu (22)

Obiekty sportowo-rekreacyjne:

MKS WIERNA Małogoszcz (7)

Szkoły i uczelnie:

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu (4) Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kozłowie (5)Szkoła Podstawowa w Rembieszycach (2)Zespół Placówek Oświatowych w Złotnikach (3)Szkoła Podstawowa w Leśnicy /filia SP Małogoszcz/ (2)

Cmentarze:

Cmentarz parafialny na wzgórzu Babinek w Małogoszczu (9)Cmentarz Wojenny w Wrzosówce (2)Cmentarz Wojenny w okolicy Bocheńca (1)

Parki i tereny zielone:

Szlak turystyczny pieszy ks. S. H. Konarskiego /niebieski/ (56)Aleja Modrzewiowa w Małogoszczu (2)Szlak turystyczny pieszy z Małogoszcza do Rezerwatu Milechowy /czarny/ (62)

Hotele i pensjonaty:

Gospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w Leśnicy (3)Gospodarstwo agroturystyczne Noclegi w Leśnicy (4) Gospodarstwo agroturystyczne - Jarosław Kubus w Bocheńcu (3)Gospodarstwo agroturystyczne Janina w Bocheńcu (1)Gospodarstwo agroturystyczne - Zofia Samburska w Bocheńcu (1)Gospodarstwo agroturystyczne u Szymka w Bocheńcu (1)Gospodarstwo agroturystyczne u Jana w Bocheńcu (1)Ośrodek Wczasowy Wierna w Bocheńcu (7)Ośrodek Wypoczynkowy Ptaszyniec w Bocheńcu (7)Gospodarstwo agroturystyczne Zacisze w Małogoszczu (2)Gospodarstwo rybackie Biała Nida w Karsznicach (2)Gospodarstwo agroturystyczne Ryszarda Nawrockiego w Bocheńcu (1)

Inne:

Stacja PKP Małogoszcz (4)

Gospodarstwo Agroturystyczne - Ostoja Dworska w Leśnicy

Wirtualny spacer po mieście Małogoszcz Zobacz na pełnym ekranie panoramę Gospodarstwo Agroturystyczne - Ostoja Dworska w Leśnicy Przełącz na wyższą jakość panoramę Gospodarstwo Agroturystyczne - Ostoja Dworska w Leśnicy

NOWOŚĆ: Umieść bezpłatnie panoramę na swojej stronie!

Przejdź do poprzedniej panoramy obiektu Gospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w Leśnicy Przejdź do kolejnej panoramy obiektu Gospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w Leśnicy
Gospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w Leśnicy
 

- Inne panoramy:

Gospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w LeśnicyGospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w LeśnicyGospodarstwo agroturystyczne Ostoja Dworska w Leśnicy
 

Geolokalizacja

50° 49' 48'' N      20° 13' 49'' E

obejrzano: 1970 razy
Ostatnio: 2012-04-03

Data wykonania: 2010-07-22   08:55

Słowa kluczowe:

Małogoszcz, Hotel Pensjonat, Świętokrzyskie,

Umieść panoramę w swoim serwisie:

Umieszczenie panoramy jest BEZPŁATNE Jeśli chcesz umieścić tą panoramę na swojej stronie internetowej, wklej poniższy skrypt: Dostosuj panoramę